Genealogie
Familie 109


Naar hoofdpagina, klik hier
Naar index familie parentelen, klik hier
Naar namen index familie groep 13, klik hier

  Parenteel van Lucas KOK
 
 
 
 
  Generatie I  
I-1-1 Lucas KOK
  Hij trouwde met:  
  Klaasje ELZINGA
  Uit deze relatie  
  1. Hans KOK geb. ca 1824 te Steenwijk / ovl. 19-6-1889 te Steenwijk ( II-1-1 )
  2. Arend KOK geb. 24-11-1827 te Steenwijk / ovl. 15-7-1895 te Haren (Helpman) (OA-68) ( II-1-2 )
  3. Jan KOK geb. 1-11-1830 te Steenwijk / ovl. 3-4-1856 te Steenwijk ( II-1-3 )
  4. NN KOK geb. 9-10-1833 te Steenwijk / ovl. 9-10-1833 te Steenwijk ( II-1-4 )
  5. Pieter KOK geb. 3-12-1834 te Steenwijk ( II-1-5 )

  Generatie II  
II-1-1 Hans KOK
geb. ca 1824 te Steenwijk
ovl. 19-6-1889 te Steenwijk
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )
  Hij trouwde op 20-3-1851 te Steenwijk (HA-7) met:  
  Meintje GEERTS
geb. ca 1829 te Opsterland (Luxwolde)
ovl. 1-3-1901 te Steenwijk
dochter van: Albert [Geerts] GEERTS
Antje [Harmens] _

  Bij het huwelijk
bruidegom 26 jaar, bruid 21 jaar. beroep bruidegom: arbeider; beroep bruid: arbeidster; beroep vader bruid: arbeider
 
  Uit deze relatie  
  1. Klaasje KOK geb. 21-4-1851 te Steenwijk / ovl. 2-2-1857 te Steenwijk ( III-1-1 )
  2. Albert KOK geb. 23-1-1854 te Steenwijk / ovl. 28-1-1857 te Steenwijk ( III-1-2 )
  3. NN KOK geb. 3-7-1856 te Steenwijk / ovl. 3-7-1856 te Steenwijk ( III-1-3 )
  4. Albert KOK geb. 28-10-1857 te Steenwijk / ovl. 27-7-1932 te Steenwijk ( III-1-4 )
  5. Klaasje KOK geb. 31-12-1860 te Steenwijk / ovl. 7-1-1940 te Steenwijk ( III-1-5 )
  6. Lukas KOK geb. 24-9-1863 te Steenwijk / ovl. 6-2-1952 te Steenwijk ( III-1-6 )
  7. Harm KOK geb. 2-8-1866 te Steenwijk / ovl. 4-10-1852 te Steenwijk ( III-1-7 )
  8. Antje KOK geb. 7-2-1869 te Steenwijk / ovl. 19-1-1871 te Steenwijk ( III-1-8 )
  9. Arend KOK geb. 22-9-1873 te Steenwijk / ovl. 16-8-1874 te Steenwijk ( III-1-9 )

II-1-2 Arend KOK
geb. 24-11-1827 te Steenwijk
ovl. 15-7-1895 te Haren (Helpman) (OA-68), 67 jaar oud
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: veehandelaar.
 
  Hij trouwde op 26-4-1856 te Steenwijk (HA-10) met:  
  Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
geb. 1-3-1826 te Weststellingwerf (Oldelamer)
ovl. 2-1-1907 te Groningen (OA-14), 80 jaar oud
dochter van: Wolter [Roelofs] BERKENBOSCH
Geertje [Jakobs] KROONDIJK

  Bij het huwelijk
bruidegom 28 jaar, bruid 30 jaar. beroep bruidegom: arbeider; beroep bruid: dienstbode; beroep vader bruidegom: arbeider
 
  Uit deze relatie  
  1. Lukas KOK geb. 19-6-1857 te Steenwijk / ovl. 28-7-1922 te Groningen ( III-2-10 )
  2. Wouter KOK geb. 21-12-1863 te Steenwijk / ovl. 8-5-1915 te Groningen ( III-2-11 )
  3. Katrina KOK geb. 19-12-1867 te Steenwijk / ovl. 1-11-1912 te Groningen ( III-2-12 )

II-1-3 Jan KOK
geb. 1-11-1830 te Steenwijk
ovl. 3-4-1856 te Steenwijk, 25 jaar oud
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )

II-1-4 NN KOK
geb. 9-10-1833 te Steenwijk
ovl. 9-10-1833 te Steenwijk, 0 dagen oud
dochter van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )
  Persoonlijke informatie
Levenloos geboren.
 

II-1-5 Pieter KOK
geb. 3-12-1834 te Steenwijk
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )

  Generatie III  
III-1-1 Klaasje KOK
geb. 21-4-1851 te Steenwijk
ovl. 2-2-1857 te Steenwijk, 5 jaar oud
dochter van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-1-2 Albert KOK
geb. 23-1-1854 te Steenwijk
ovl. 28-1-1857 te Steenwijk, 3 jaar oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-1-3 NN KOK
geb. 3-7-1856 te Steenwijk
ovl. 3-7-1856 te Steenwijk, 0 dagen oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )
  Persoonlijke informatie
Levenloos geboren.
 

III-1-4 Albert KOK
geb. 28-10-1857 te Steenwijk
ovl. 27-7-1932 te Steenwijk, 74 jaar oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-1-5 Klaasje KOK
geb. 31-12-1860 te Steenwijk
ovl. 7-1-1940 te Steenwijk, 79 jaar oud
dochter van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )
  Zij trouwde op 31-8-1881 te Steenwijk met:  
  Albert AALDERSON
geb. 1-1-1858 te Steenwijk
ovl. 22-6-1934 te Hoogeveen, 76 jaar oud
zoon van: Jakobus AALDERSON
Grietje GROEN

  Uit deze relatie  
  1. Jacobus AALDERSON geb. 18-2-1882 te Steenwijk ( IV-1-1 )
  2. Meintje AALDERSON geb. 8-11-1883 te Steenwijk / ovl. 27-11-1884 te Steenwijk ( IV-1-2 )
  3. Meintje AALDERSON geb. 9-3-1886 te Steenwijk ( IV-1-3 )
  4. Hans AALDERSON geb. 20-11-1888 te Steenwijk / ovl. 14-2-1961 te Meppel ( IV-1-4 )
  5. NN AALDERSON geb. 11-8-1892 te Steenwijk / ovl. 11-8-1892 te Steenwijk ( IV-1-5 )
  6. Grietje AALDERSON geb. 9-12-1895 te Steenwijk ( IV-1-7 )
  7. Albert AALDERSON geb. 9-12-1895 te Steenwijk ( IV-1-6 )
  8. Vroukje AALDERSON geb. 7-1-1900 te Steenwijk / ovl. 23-11-1902 te Steenwijk ( IV-1-8 )

III-1-6 Lukas KOK
geb. 24-9-1863 te Steenwijk
ovl. 6-2-1952 te Steenwijk, 88 jaar oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )
  Hij trouwde op 12-9-1888 te Steenwijk met:  
  Wilhelmina van den DOLDER
geb. 27-7-1867 te Steenwijk
ovl. 22-11-1917 te Steenwijk, 50 jaar oud
dochter van: Jan van den DOLDER
Johanna Maria MESEN

  Uit deze relatie  
  1. Hans KOK geb. 13-4-1889 te Steenwijk ( IV-2-9 )
  2. NN KOK geb. 21-5-1891 te Steenwijk / ovl. 21-5-1891 te Steenwijk ( IV-2-10 )
  3. Johanna KOK geb. 11-6-1892 te Steenwijk ( IV-2-11 )
  4. Johanna Maria KOK geb. 9-4-1896 te Steenwijk / ovl. 13-4-1896 te Steenwijk ( IV-2-12 )
  5. Jansje KOK geb. 15-8-1897 te Steenwijk ( IV-2-13 )
  6. Albert KOK geb. 8-2-1902 te Steenwijk / ovl. 20-2-1902 te Steenwijk ( IV-2-14 )
  7. Albert KOK geb. 21-3-1903 te Steenwijk ( IV-2-15 )
  8. Jan KOK geb. ca 1906 te Steenwijk ( IV-2-16 )

III-1-7 Harm KOK
geb. 2-8-1866 te Steenwijk
ovl. 4-10-1852 te Steenwijk, -5050 dagen oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-1-8 Antje KOK
geb. 7-2-1869 te Steenwijk
ovl. 19-1-1871 te Steenwijk, 23 maand oud
dochter van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-1-9 Arend KOK
geb. 22-9-1873 te Steenwijk
ovl. 16-8-1874 te Steenwijk, 10 maand oud
zoon van: Hans KOK
Meintje GEERTS
( II-1-1 )

III-2-10 Lukas KOK
geb. 19-6-1857 te Steenwijk
ovl. 28-7-1922 te Groningen, 65 jaar oud
zoon van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Hij trouwde op 15-4-1893 te Haren met:  
  Antje TIMMER
geb. 10-7-1870 te Winsum (Obergum)
dochter van: Hindrik TIMMER
Johanna BOLT

  Uit deze relatie  
  1. Grietje KOK geb. 12-6-1894 te Haren (Helpman) ( IV-3-17 )
  2. Johanna KOK geb. 23-7-1895 te Haren (Helpman) ( IV-3-18 )
  3. Arendina KOK geb. 27-11-1897 te Haren (Helpman) ( IV-3-19 )
  4. Reinder KOK geb. 24-11-1899 te Haren (Helpman) (GA-144) ( IV-3-20 )
  5. Catharina KOK geb. 31-1-1902 te Haren (Helpman) / ovl. 13-6-1902 te Haren (Helpman) ( IV-3-21 )
  6. Hillechien KOK geb. 11-3-1905 te Haren (Helpman) / ovl. 26-12-1928 te Groningen ( IV-3-22 )
  7. Arend Lukas KOK geb. 14-3-1909 te Haren (Helpman) ( IV-3-23 )
  8. Hendrik KOK geb. 29-7-1911 te Haren ( IV-3-24 )

III-2-11 Wouter KOK
geb. 21-12-1863 te Steenwijk
ovl. 8-5-1915 te Groningen, 51 jaar oud
zoon van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: veehandelaar (1890 - 1897); koopman (1915).
 
  Hij trouwde op 4-5-1889 te Eelde met:  
  Geessien VELS
geb. 14-5-1865 te Haren
ovl. 13-1-1949 te Groningen, 83 jaar oud
dochter van: Hindrik VELS
Geertje DOUWES
fam. 111: ( IV-2-9 )
  Uit deze relatie  
  1. Arend KOK geb. 26-5-1890 te Eelde ( IV-4-25 )
  2. Hendrik KOK geb. 8-11-1891 te Eelde / ovl. 12-3-1915 te Eelde (Paterswolde) ( IV-4-26 )
  3. Lukas KOK geb. 6-12-1893 te Haren (Helpman) / ovl. 18-5-1894 te Haren (Helpman) ( IV-4-27 )
  4. Lukas KOK geb. 11-8-1895 te Haren (Helpman) / ovl. 15-12-1918 te Marum ( IV-4-28 )
  5. Geertje KOK geb. 28-9-1896 te Haren (Helpman) / ovl. 1-11-1897 te Haren (Helpman) ( IV-4-29 )
  6. Jan Hendrik KOK geb. 1-5-1898 te Haren / ovl. 1-4-1918 te Assen (overl. Groningen) ( IV-4-30 )
  7. Gerriet KOK geb. 18-10-1899 te Haren ( IV-4-31 )
  8. Geert KOK geb. 6-7-1901 te Haren ( IV-4-32 )

III-2-12 Katrina KOK
geb. 19-12-1867 te Steenwijk
ovl. 1-11-1912 te Groningen, 44 jaar oud
dochter van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Zij trouwde op 11-5-1890 te Groningen (HA-116) met:  
  Hindrik ALBERTS
geb. 28-1-1865 te Hamdijk
ovl. 9-9-1940 te Groningen, 75 jaar oud
zoon van: Albert ALBERTS
Antje OLDENHOVE

  Persoonlijke informatie
Beroep: schoenmaker (1890).
 
  Bij het huwelijk
Bruidegom 25 jaar, bruid 22 jaar. Beroep bruidegom: schoenmaker.
 
  Uit deze relatie  
  1. Albert Arend ALBERTS geb. 21-1-1891 te Groningen / ovl. 5-5-1894 te Groningen ( IV-5-33 )
  2. Albert Arend ALBERTS geb. 1-3-1895 te Groningen ( IV-5-34 )
  3. Arend Albert ALBERTS geb. 11-4-1898 te Groningen / ovl. 14-2-1899 te Groningen ( IV-5-35 )
  4. Grietje Antje ALBERTS geb. 28-5-1900 te Groningen / ovl. 17-10-1900 te Groningen ( IV-5-36 )
  5. Grietje Antje ALBERTS geb. 25-8-1902 te Groningen ( IV-5-37 )

  Generatie IV  
IV-1-1 Jacobus AALDERSON
geb. 18-2-1882 te Steenwijk
zoon van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Hij trouwde op 13-4-1907 te Steenwijkerwold met:  
  Dina BEUGELINK
geb. 20-12-1882 te Steenwijkerwold
dochter van: Machiel BEUGELINK
Geesje LUCHTMEIJER

  Uit deze relatie  
  1. Aalbert AALDERSON geb. 3-3-1908 te Steenwijk ( V-1-1 )
  2. Machiel AALDERSON geb. 30-11-1909 te Steenwijk ( V-1-2 )
  3. Klaasje AALDERSON geb. 19-10-1911 te Steenwijk ( V-1-3 )
  4. Berend AALDERSON geb. ca 1927 te Steenwijk / ovl. 14-3-1927 te Steenwijk ( V-1-4 )

IV-1-2 Meintje AALDERSON
geb. 8-11-1883 te Steenwijk
ovl. 27-11-1884 te Steenwijk, 12 maand oud
dochter van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )

IV-1-3 Meintje AALDERSON
geb. 9-3-1886 te Steenwijk
dochter van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Zij trouwde op 25-7-1908 te Enschede met:  
  Gerrit Jan van BUITEN
geb. 18-2-1885 te Steenwijk
zoon van: Jannes van BUITEN
Antje ERKELENS

  Uit deze relatie  
  1. Antje van BUITEN geb. 14-1-1909 te Enschede ( V-2-5 )
  2. Klaasje van BUITEN geb. 16-5-1910 te Enschede ( V-2-6 )
  3. Jansje van BUITEN geb. 28-2-1912 te Enschede ( V-2-7 )

IV-1-4 Hans AALDERSON
geb. 20-11-1888 te Steenwijk
ovl. 14-2-1961 te Meppel, 72 jaar oud
zoon van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Hij trouwde op 11-11-1916 te Steenwijk met:  
  Lena MIDDELWIJK
geb. 4-10-1894 te Steenwijk
ovl. 14-6-1958 te Mepel, 63 jaar oud
dochter van: Jan MIDDELWIJK
Hendrikje de VRIES

  Uit deze relatie  
  1. Klaasje MIDDELWIJK geb. ca 1918 te Steenwijk / ovl. 4-4-1918 te Steenwijk ( V-3-8 )
  2. Albert MIDDELWIJK geb. ca 1924 te Steenwijk / ovl. 20-9-1924 te Steenwijk ( V-3-9 )

IV-1-5 NN AALDERSON
geb. 11-8-1892 te Steenwijk
ovl. 11-8-1892 te Steenwijk, 0 dagen oud
zoon van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Persoonlijke informatie
Levenloos geboren.
 

IV-1-6 Albert AALDERSON
geb. 9-12-1895 te Steenwijk
zoon van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Persoonlijke informatie
Tweelingbroer van Grietje.
 
  Hij trouwde op 2-9-1922 te Steenwijk met:  
  Evertje ter WISSCHA
geb. 2-2-1901 te Steenwijkerwold
ovl. 3-6-1955 te Steenwijk, 54 jaar oud
dochter van: Klaas ter WISSCHA
Grietje HOOGENKAMP


IV-1-7 Grietje AALDERSON
geb. 9-12-1895 te Steenwijk
dochter van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )
  Persoonlijke informatie
Tweelingzus van Albert.
 
  Zij trouwde op 5-3-1921 te Steenwijk met:  
  Jan Gerrit TIMMERMAN
geb. 19-1-1896 te Steenwijkerwold
zoon van: Jan TIMMERMAN
Geertje STIK


IV-1-8 Vroukje AALDERSON
geb. 7-1-1900 te Steenwijk
ovl. 23-11-1902 te Steenwijk, 2 jaar oud
dochter van: Albert AALDERSON
Klaasje KOK

( III-1-5 )

IV-2-9 Hans KOK
geb. 13-4-1889 te Steenwijk
zoon van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )

IV-2-10 NN KOK
geb. 21-5-1891 te Steenwijk
ovl. 21-5-1891 te Steenwijk, 0 dagen oud
dochter van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )
  Persoonlijke informatie
Levenloos geboren.
 

IV-2-11 Johanna KOK
geb. 11-6-1892 te Steenwijk
dochter van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )
  Zij trouwde op 31-1-1914 te Steenwijk met:  
  Lucas Frederik GREVEN
geb. 28-4-1886 te Steenwijk
zoon van: Hendrik GREVEN
Rinske KOELMA

  Uit deze relatie  
  1. Hendrik GREVEN geb. ca 1918 te Steenwijk / ovl. 6-4-1918 te Steenwijk ( V-4-10 )

IV-2-12 Johanna Maria KOK
geb. 9-4-1896 te Steenwijk
ovl. 13-4-1896 te Steenwijk, 4 dagen oud
dochter van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )

IV-2-13 Jansje KOK
geb. 15-8-1897 te Steenwijk
dochter van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )
  Zij trouwde op 4-6-1930 te Amsterdam met:  
  Arthur CORNEILLIE
geb. ca 1885 te Rijssel
zoon van: Jean CORNEILLIE
Pauline van IEUWENHUYSE


IV-2-14 Albert KOK
geb. 8-2-1902 te Steenwijk
ovl. 20-2-1902 te Steenwijk, 12 dagen oud
zoon van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )

IV-2-15 Albert KOK
geb. 21-3-1903 te Steenwijk
zoon van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )
  Hij trouwde met:  
  Catharina Willemina van ZONDEREN
geb. ca 1906 te Amsterdam
dochter van: Hendrik Hermanus van ZONDEREN
Johanna Gesina THEIJSSEN


IV-2-16 Jan KOK
geb. ca 1906 te Steenwijk
zoon van: Lukas KOK
Wilhelmina van den DOLDER
( III-1-6 )
  Hij trouwde op 21-12-1926 te Steenwijk met:  
  Wichertje de RUITER
geb. ca 1905 te Steenwijk
dochter van: Meindert de RUITER
Femmigje SMIT


IV-3-17 Grietje KOK
geb. 12-6-1894 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )
  Zij trouwde op 22-5-1919 te Groningen met:  
  Anne MULDER
geb. 16-9-1895 te Noorddijk (Engelbert)
zoon van: Gerrit [Meeuwes] MULDER
Neiske MAKKEN


IV-3-18 Johanna KOK
geb. 23-7-1895 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )
  Zij trouwde op 20-2-1922 te Groningen met:  
  Willem BLANKENSTEIN
geb. 21-1-1893 te Groningen
zoon van: Jacob BLANKENSTEIN
Korneliske BAKKER


IV-3-19 Arendina KOK
geb. 27-11-1897 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )
  Zij trouwde op 28-1-1922 te Groningen met:  
  Abraham Johan CORNELISSE
geb. ca 1880 te Amsterdam
zoon van: Christiaan Gerrit CORNELISSE
Euphemia RADIUS


IV-3-20 Reinder KOK
geb. 24-11-1899 te Haren (Helpman) (GA-144)
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )
  Hij trouwde op 2-10-1924 te Groningen met:  
  Mientje BOEREMA
geb. 14-11-1902 te Groningen
dochter van: Derk BOEREMA
Bouwina BREHEN


IV-3-21 Catharina KOK
geb. 31-1-1902 te Haren (Helpman)
ovl. 13-6-1902 te Haren (Helpman), 4 maand oud
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )

IV-3-22 Hillechien KOK
geb. 11-3-1905 te Haren (Helpman)
ovl. 26-12-1928 te Groningen, 23 jaar oud
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )

IV-3-23 Arend Lukas KOK
geb. 14-3-1909 te Haren (Helpman)
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )

IV-3-24 Hendrik KOK
geb. 29-7-1911 te Haren
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-2-10 )

IV-4-25 Arend KOK
geb. 26-5-1890 te Eelde
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: arbeider (1919).
 
  Hij trouwde op 21-5-1910 te Eelde met:  
  Frederika HARTLIEF
geb. 7-10-1891 te Eelde (Paterswolde)
dochter van: Willem HARTLIEF
Roelfien STOFFERS
fam. 110: ( VI-4-9 )

IV-4-26 Hendrik KOK
geb. 8-11-1891 te Eelde
ovl. 12-3-1915 te Eelde (Paterswolde), 23 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: koopman (1915).
 
  Hij trouwde op 3-5-1913 te Vries met:  
  Geesje WOLTERS
geb. 1-11-1893 te Haren
dochter van: Jacob WOLTERS
Geertruida GEERTS


IV-4-27 Lukas KOK
geb. 6-12-1893 te Haren (Helpman)
ovl. 18-5-1894 te Haren (Helpman), 5 maand oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )

IV-4-28 Lukas KOK
geb. 11-8-1895 te Haren (Helpman)
ovl. 15-12-1918 te Marum, 23 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: arbeider (1918).
 
  Hij trouwde op 5-1-1918 te Marum met:  
  Trientje POELMAN
geb. 13-8-1896 te Marum
dochter van: Hendrik POELMAN
Jacoba HOLTROP

  Bij het huwelijk
bruidegom 22 jaar, bruid 21 jaar.
 

IV-4-29 Geertje KOK
geb. 28-9-1896 te Haren (Helpman)
ovl. 1-11-1897 te Haren (Helpman), 13 maand oud
dochter van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )

IV-4-30 Jan Hendrik KOK
geb. 1-5-1898 te Haren
ovl. 1-4-1918 te Assen (overl. Groningen), 19 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: schilder (1918).
 

IV-4-31 Gerriet KOK
geb. 18-10-1899 te Haren
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: koetsier (1920).
 
  Hij trouwde (1) op 2-10-1920 te Warffum met:  
  Klasina SMIT
geb. 23-10-1901 te Warffum
ovl. 21-4-1941 te Haren (overl. Zuidlaren), 39 jaar oud
dochter van: Willem SMIT
Jantje BERGHUIS

  Persoonlijke informatie
Beroep: dienstbode (1920).
 
  Bij het huwelijk
bruidegom 20 jaar, bruid 18 jaar.
 
  Hij trouwde (2) op 24-5-1941 te Haren met:  
  Reina RENKEMA
geb. 10-1-1904 te Haren (Essen)
dochter van: Lucas RENKEMA
Alida Berendina KWINT


IV-4-32 Geert KOK
geb. 6-7-1901 te Haren
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-2-11 )
fam. 111: ( V-3-9 )
  Hij trouwde op 18-12-1924 te Groningen met:  
  Albertha Johanna DIJKSTRA
geb. 2-8-1899 te Wildervank
dochter van: Hendrik Pieter DIJKSTRA
Johanna Henderika VREDENBURG


IV-5-33 Albert Arend ALBERTS
geb. 21-1-1891 te Groningen
ovl. 5-5-1894 te Groningen, 3 jaar oud
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-2-12 )

IV-5-34 Albert Arend ALBERTS
geb. 1-3-1895 te Groningen
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-2-12 )
  Hij trouwde op 22-12-1919 te Groningen met:  
  Tiebiggien HUISMAN
geb. 16-4-1897 te Noorddijk (Middelbert)
dochter van: Hendrik HUISMAN
Zwaantje WESTERHOF
fam. 116: ( XIV-56-271 )

IV-5-35 Arend Albert ALBERTS
geb. 11-4-1898 te Groningen
ovl. 14-2-1899 te Groningen, 10 maand oud
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-2-12 )

IV-5-36 Grietje Antje ALBERTS
geb. 28-5-1900 te Groningen
ovl. 17-10-1900 te Groningen, 4 maand oud
dochter van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-2-12 )

IV-5-37 Grietje Antje ALBERTS
geb. 25-8-1902 te Groningen
dochter van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-2-12 )
  Zij trouwde op 30-5-1929 te Groningen met:  
  Abraham KRAMER
geb. 23-2-1899 te Hoogezand (Foxhol)
zoon van: Derk KRAMER
Jacoba CANON


  Generatie V  
V-1-1 Aalbert AALDERSON
geb. 3-3-1908 te Steenwijk
zoon van: Jacobus AALDERSON
Dina BEUGELINK
( IV-1-1 )

V-1-2 Machiel AALDERSON
geb. 30-11-1909 te Steenwijk
zoon van: Jacobus AALDERSON
Dina BEUGELINK
( IV-1-1 )

V-1-3 Klaasje AALDERSON
geb. 19-10-1911 te Steenwijk
dochter van: Jacobus AALDERSON
Dina BEUGELINK
( IV-1-1 )

V-1-4 Berend AALDERSON
geb. ca 1927 te Steenwijk
ovl. 14-3-1927 te Steenwijk
zoon van: Jacobus AALDERSON
Dina BEUGELINK
( IV-1-1 )

V-2-5 Antje van BUITEN
geb. 14-1-1909 te Enschede
dochter van: Gerrit Jan van BUITEN
Meintje AALDERSON

( IV-1-3 )

V-2-6 Klaasje van BUITEN
geb. 16-5-1910 te Enschede
dochter van: Gerrit Jan van BUITEN
Meintje AALDERSON

( IV-1-3 )

V-2-7 Jansje van BUITEN
geb. 28-2-1912 te Enschede
dochter van: Gerrit Jan van BUITEN
Meintje AALDERSON

( IV-1-3 )

V-3-8 Klaasje MIDDELWIJK
geb. ca 1918 te Steenwijk
ovl. 4-4-1918 te Steenwijk
dochter van: Hans AALDERSON
Lena MIDDELWIJK
( IV-1-4 )

V-3-9 Albert MIDDELWIJK
geb. ca 1924 te Steenwijk
ovl. 20-9-1924 te Steenwijk
zoon van: Hans AALDERSON
Lena MIDDELWIJK
( IV-1-4 )

V-4-10 Hendrik GREVEN
geb. ca 1918 te Steenwijk
ovl. 6-4-1918 te Steenwijk
zoon van: Lucas Frederik GREVEN
Johanna KOK

( IV-2-11 )

 

Naar hoofdpagina, klik hier
Naar index familie parentelen, klik hier
Naar namen index familie groep 13, klik hier



gemaakt door "G. Tent Database Application Development Ommen"