Genealogie
Familie 106


Naar hoofdpagina, klik hier
Naar index familie parentelen, klik hier
Naar namen index familie groep 13, klik hier

  Parenteel van Lucas KOK
 
 
 
 
  Generatie I  
I-1-1 Lucas KOK
  Hij trouwde met:  
  Klaasje ELZINGA
  Uit deze relatie  
  1. Hans KOK geb. ca 1824 te Steenwijk ( II-1-1 )
  2. Arend KOK geb. 24-11-1827 te Steenwijk / ovl. 15-7-1895 te Haren (Helpman) (OA-68) ( II-1-2 )

  Generatie II  
II-1-1 Hans KOK
geb. ca 1824 te Steenwijk
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )
  Hij trouwde op 20-3-1851 te Steenwijk (HA-7) met:  
  Meintje GEERTS
geb. ca 1829 te Opsterland (Luxwolde)
dochter van: Albert [Geerts] GEERTS
Antje [Harmens] _

  Bij het huwelijk
bruidegom 26 jaar, bruid 21 jaar. beroep bruidegom: arbeider; beroep bruid: arbeidster; beroep vader bruid: arbeider
 

II-1-2 Arend KOK
geb. 24-11-1827 te Steenwijk
ovl. 15-7-1895 te Haren (Helpman) (OA-68), 67 jaar oud
zoon van: Lucas KOK
Klaasje ELZINGA
( I-1-1 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: veehandelaar.
 
  Hij trouwde op 26-4-1856 te Steenwijk (HA-10) met:  
  Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
geb. 1-3-1826 te Weststellingwerf (Oldelamer)
ovl. 2-1-1907 te Groningen (OA-14), 80 jaar oud
dochter van: Wolter [Roelofs] BERKENBOSCH
Geertje [Jakobs] KROONDIJK

  Bij het huwelijk
bruidegom 28 jaar, bruid 30 jaar. beroep bruidegom: arbeider; beroep bruid: dienstbode; beroep vader bruidegom: arbeider
 
  Uit deze relatie  
  1. Lukas KOK geb. 19-6-1857 te Steenwijk / ovl. 28-7-1922 te Groningen ( III-1-1 )
  2. Wouter KOK geb. 21-12-1863 te Steenwijk / ovl. 8-5-1915 te Groningen ( III-1-2 )
  3. Katrina KOK geb. 19-12-1867 te Steenwijk / ovl. 1-11-1912 te Groningen ( III-1-3 )

  Generatie III  
III-1-1 Lukas KOK
geb. 19-6-1857 te Steenwijk
ovl. 28-7-1922 te Groningen, 65 jaar oud
zoon van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Hij trouwde op 15-4-1893 te Haren met:  
  Antje TIMMER
geb. 10-7-1870 te Winsum (Obergum)
dochter van: Hindrik TIMMER
Johanna BOLT

  Uit deze relatie  
  1. Grietje KOK geb. 12-6-1894 te Haren (Helpman) ( IV-1-1 )
  2. Johanna KOK geb. 23-7-1895 te Haren (Helpman) ( IV-1-2 )
  3. Arendina KOK geb. 27-11-1897 te Haren (Helpman) ( IV-1-3 )
  4. Reinder KOK geb. 29-11-1899 te Haren (Helpman) ( IV-1-4 )
  5. Catharina KOK geb. 31-1-1902 te Haren (Helpman) / ovl. 13-6-1902 te Haren (Helpman) ( IV-1-5 )
  6. Hillechien KOK geb. 11-3-1905 te Haren (Helpman) / ovl. 26-12-1928 te Groningen ( IV-1-6 )
  7. Arend Lukas KOK geb. 14-3-1909 te Haren (Helpman) ( IV-1-7 )
  8. Hendrik KOK geb. 29-7-1911 te Haren ( IV-1-8 )

III-1-2 Wouter KOK
geb. 21-12-1863 te Steenwijk
ovl. 8-5-1915 te Groningen, 51 jaar oud
zoon van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: veehandelaar (1890 - 1897); koopman (1915).
 
  Hij trouwde op 4-5-1889 te Eelde met:  
  Geessien VELS
geb. 14-5-1865 te Haren
ovl. 13-1-1949 te Groningen, 83 jaar oud
dochter van: Hindrik VELS
Geertje DOUWES
fam. 108: ( IV-2-9 )
  Uit deze relatie  
  1. Arend KOK geb. 26-5-1890 te Eelde ( IV-2-9 )
  2. Hendrik KOK geb. 8-11-1891 te Eelde / ovl. 12-3-1915 te Eelde (Paterswolde) ( IV-2-10 )
  3. Lukas KOK geb. 6-12-1891 te Haren (Helpman) / ovl. 18-5-1894 te Haren (Helpman) ( IV-2-11 )
  4. Lukas KOK geb. 11-8-1895 te Haren (Helpman) / ovl. 15-12-1918 te Marum ( IV-2-12 )
  5. Geertje KOK geb. 28-9-1896 te Haren (Helpman) / ovl. 1-11-1897 te Haren (Helpman) ( IV-2-13 )
  6. Jan Hendrik KOK geb. 1-5-1898 te Haren / ovl. 1-4-1918 te Assen (overl. Groningen) ( IV-2-14 )
  7. Gerriet KOK geb. 18-10-1899 te Haren ( IV-2-15 )
  8. Geert KOK geb. 6-7-1901 te Haren ( IV-2-16 )

III-1-3 Katrina KOK
geb. 19-12-1867 te Steenwijk
ovl. 1-11-1912 te Groningen, 44 jaar oud
dochter van: Arend KOK
Grietje [Wolters] BERKENBOSCH
( II-1-2 )
  Zij trouwde op 11-5-1890 te Groningen (HA-116) met:  
  Hindrik ALBERTS
geb. 28-1-1865 te Hamdijk
ovl. 9-9-1940 te Groningen, 75 jaar oud
zoon van: Albert ALBERTS
Antje OLDENHOVE

  Persoonlijke informatie
Beroep: schoenmaker (1890).
 
  Bij het huwelijk
Bruidegom 25 jaar, bruid 22 jaar. Beroep bruidegom: schoenmaker.
 
  Uit deze relatie  
  1. Albert Arend ALBERTS geb. 21-1-1891 te Groningen / ovl. 5-5-1894 te Groningen ( IV-3-17 )
  2. Albert Arend ALBERTS geb. 1-3-1895 te Groningen ( IV-3-18 )
  3. Arend Albert ALBERTS geb. 11-4-1898 te Groningen / ovl. 14-2-1899 te Groningen ( IV-3-19 )
  4. Grietje Antje ALBERTS geb. 28-5-1900 te Groningen / ovl. 17-10-1900 te Groningen ( IV-3-20 )
  5. Grietje Antje ALBERTS geb. 25-8-1902 te Groningen ( IV-3-21 )

  Generatie IV  
IV-1-1 Grietje KOK
geb. 12-6-1894 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )
  Zij trouwde op 22-5-1919 te Groningen met:  
  Anne MULDER
geb. 16-9-1895 te Noorddijk (Engelbert)
zoon van: Gerrit [Meeuwes] MULDER
Neiske MAKKEN


IV-1-2 Johanna KOK
geb. 23-7-1895 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )
  Zij trouwde op 20-2-1922 te Groningen met:  
  Willem BLANKENSTEIN
geb. 21-1-1893 te Groningen
zoon van: Jacob BLANKENSTEIN
Korneliske BAKKER


IV-1-3 Arendina KOK
geb. 27-11-1897 te Haren (Helpman)
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )
  Zij trouwde op 28-1-1922 te Groningen met:  
  Abraham Johan CORNELISSE
geb. ca 1880 te Amsterdam
zoon van: Christiaan Gerrit CORNELISSE
Euphemia RADIUS


IV-1-4 Reinder KOK
geb. 29-11-1899 te Haren (Helpman)
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )
  Hij trouwde met:  
  Mientje BOEREMA
geb. 14-11-1902 te Groningen
dochter van: Derk BOEREMA
Bouwina BREHEN


IV-1-5 Catharina KOK
geb. 31-1-1902 te Haren (Helpman)
ovl. 13-6-1902 te Haren (Helpman), 4 maand oud
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )

IV-1-6 Hillechien KOK
geb. 11-3-1905 te Haren (Helpman)
ovl. 26-12-1928 te Groningen, 23 jaar oud
dochter van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )

IV-1-7 Arend Lukas KOK
geb. 14-3-1909 te Haren (Helpman)
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )

IV-1-8 Hendrik KOK
geb. 29-7-1911 te Haren
zoon van: Lukas KOK
Antje TIMMER
( III-1-1 )

IV-2-9 Arend KOK
geb. 26-5-1890 te Eelde
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: arbeider (1919).
 
  Hij trouwde op 21-5-1910 te Eelde met:  
  Frederika HARTLIEF
geb. 7-10-1891 te Eelde (Paterswolde)
dochter van: Willem HARTLIEF
Roelfien STOFFERS
fam. 107: ( VI-4-8 )

IV-2-10 Hendrik KOK
geb. 8-11-1891 te Eelde
ovl. 12-3-1915 te Eelde (Paterswolde), 23 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: koopman (1915).
 
  Hij trouwde op 3-5-1913 te Vries met:  
  Geesje WOLTERS
geb. 1-11-1893 te Haren
dochter van: Jacob WOLTERS
Geertruida GEERTS


IV-2-11 Lukas KOK
geb. 6-12-1891 te Haren (Helpman)
ovl. 18-5-1894 te Haren (Helpman), 2 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )

IV-2-12 Lukas KOK
geb. 11-8-1895 te Haren (Helpman)
ovl. 15-12-1918 te Marum, 23 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: arbeider (1918).
 
  Hij trouwde op 5-1-1918 te Marum met:  
  Trientje POELMAN
geb. 13-8-1896 te Marum
dochter van: Hendrik POELMAN
Jacoba HOLTROP

  Bij het huwelijk
bruidegom 22 jaar, bruid 21 jaar.
 

IV-2-13 Geertje KOK
geb. 28-9-1896 te Haren (Helpman)
ovl. 1-11-1897 te Haren (Helpman), 13 maand oud
dochter van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )

IV-2-14 Jan Hendrik KOK
geb. 1-5-1898 te Haren
ovl. 1-4-1918 te Assen (overl. Groningen), 19 jaar oud
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: schilder (1918).
 

IV-2-15 Gerriet KOK
geb. 18-10-1899 te Haren
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Persoonlijke informatie
Beroep: koetsier (1920).
 
  Hij trouwde (1) op 2-10-1920 te Warffum met:  
  Klasina SMIT
geb. 23-10-1901 te Warffum
ovl. 21-4-1941 te Haren (overl. Zuidlaren), 39 jaar oud
dochter van: Willem SMIT
Jantje BERGHUIS

  Persoonlijke informatie
Beroep: dienstbode (1920).
 
  Bij het huwelijk
bruidegom 20 jaar, bruid 18 jaar.
 
  Hij trouwde (2) op 24-5-1941 te Haren met:  
  Reina RENKEMA
geb. 10-1-1904 te Haren (Essen)
dochter van: Lucas RENKEMA
Alida Berendina KWINT


IV-2-16 Geert KOK
geb. 6-7-1901 te Haren
zoon van: Wouter KOK
Geessien VELS
( III-1-2 )
fam. 108: ( V-3-9 )
  Hij trouwde op 18-12-1924 te Groningen met:  
  Albertha Johanna DIJKSTRA
geb. 2-8-1899 te Wildervank
dochter van: Hendrik Pieter DIJKSTRA
Johanna Henderika VREDENBURG


IV-3-17 Albert Arend ALBERTS
geb. 21-1-1891 te Groningen
ovl. 5-5-1894 te Groningen, 3 jaar oud
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-1-3 )

IV-3-18 Albert Arend ALBERTS
geb. 1-3-1895 te Groningen
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-1-3 )
  Hij trouwde op 22-12-1919 te Groningen met:  
  Tiebbiggien HUISMAN
geb. 16-4-1897 te Noorddijk (Middelbert)
dochter van: Hendrik HUISMAN
Zwaantje WESTERHOF


IV-3-19 Arend Albert ALBERTS
geb. 11-4-1898 te Groningen
ovl. 14-2-1899 te Groningen, 10 maand oud
zoon van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-1-3 )

IV-3-20 Grietje Antje ALBERTS
geb. 28-5-1900 te Groningen
ovl. 17-10-1900 te Groningen, 4 maand oud
dochter van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-1-3 )

IV-3-21 Grietje Antje ALBERTS
geb. 25-8-1902 te Groningen
dochter van: Hindrik ALBERTS
Katrina KOK

( III-1-3 )
  Zij trouwde op 30-5-1929 met:  
  Abraham KRAMER
geb. 23-2-1899 te Hoogezand (Foxhol)
zoon van: Derk KRAMER
Jacoba CANON


 

Naar hoofdpagina, klik hier
Naar index familie parentelen, klik hier
Naar namen index familie groep 13, klik hier



gemaakt door "G. Tent Database Application Development Ommen"